Logo Logo
Větší prsa a úzký pas? Vytvarujte si postavu pomocí pásku!
  • 07.11.2018
  • Větší prsa a úzký pas? Vytvarujte si postavu pomocí pásku!

Pokud jste majitelkou chlapecké postavy, kterou značí nevýrazný pas, vytáhněte se skříně tenký pásek v barvě horní části outfitu a opásejte se s ním přesně v místech, kde chcete opticky vytvořit štíhlý pas. Pásek můžete připevnit přes tričko, svetr i kabát, jen je důležité, aby nebyl barevně příliš odlišný od vrchního díku oblečení, protože by to ubralo na výsledném efektu.

Zvětšete prsa

Pokud vám příroda nenadělila bujná ňadra, můžete je alespoň opticky zvětšit pomocí pásku, který umístíte těsně nad pas. Zpočátku to může být trochu nepohodlné, ale konečný efekt opravdu stojí za to. Pozor by si ale měly dát ženy s větším bříškem, které by mohl tento způsob nošení pásku zbytečně rozšiřovat.

Ukažte své přednosti

Máte-li tvar postavy hruška, znamená to, že se pyšníte úzkým pasem, oblými boky a větším zadečkem. Neváhejte si pohrát s barvami a všemožným zdobením, protože cílem je, aby byl pásek co nejvíce vidět a upoutal pozornost na vás přirozeně tvarovaný pas. Na široké pásky nošené přes boky ihned zapomeňte, ty vaší postavě nelichotí.

Tohle určitě vyzkoušejte!

S pásky se dá také experimentovat. Vyzkoušejte takový, který vypadá jako zmenšenina korzetu. Pozor však na to, že většinou nejlépe padne vysokým ženám s dokonale tvarovanými křivkami.

Jak vyčarovat nevšední outfit během pár sekund? Oblékněte tričko, přes něj přehoďte rozepnutá kardigan, nebo sáčko a nakonec přepásejte. Zkuste si s pásky zkrátka pohrát. Různě je omotat, nechat volně viset, kombinovat s jinými pásky. Zkrátka popustit uzdu své fantazii.